пʼятниця, 30 листопада 2012 р.

Легкові та вантажні автомобілі на замовлення

Легкові та вантажні автомобілі на замовлення


З грудня 2012 року ТОВ «Воля» спільно із Exstra Trans sp. z o. o. (Жешув) розпочинає надання послуг з продажу автомобілів із Італії.

Зростання цін на нафту, а також зміна курсу долара до євро, що відбувалися в серпні цього літа спровокували подорожчання бензину у країнах Єврозони. Вартість одного літра бензину на автозаправках Італії вперше перевищила 2 євро. Зростання цін на пальне відбувається починаючи із грудня минулого року, відколи уряд взяв курс на збільшення акцизів з метою зниження дефіциту держбюджету. За цей час податкові збори збільшувалися вже неодноразово, однак цього разу підвищення роздрібних цін на пальне було викликано переважно ростом відпускних цін провідних нафтогазових компаній - Enі, Tamoіl та Apі ІP.

У зв’язку із даним подорожчанням пального в країнах Європейського Союзу, фізичні та юридичні особи все більше надають перевагу більш економним транспортним засобам. Як наслідок, громадяни та підприємства Єврозони прагнуть продати свої автомобілі дешевше.

Привабливість європейського ринку вживаних автомобілів українські споживачі розуміють вже давно. За умов, коли ціни знижені, з’являється можливість скорочення витрат і пошуку якісніших автомобілів для українських споживачів. Навіть після сплати усіх податків, послуг перевізників (перегонщиків) б/в автомобілі залишаються надійною альтернативою для багатьох вітчизняних підприємств та осіб.

Завдяки нашому партнеру, товариству Exstra Trans, що співпрацює із надійним італійським постачальником транспортних засобів, послуга продажу автомобілів відкривається і у нас. З грудня місяця 2012 року у всіх офісах ТОВ «Воля» для наших постійних та нових клієнтів, як юридичних, так і фізичних осіб, відкривається можливість замовлення автомобілів із Італії. Наш польський партнер допоможе вам у виборі марки, комплектації, року виготовлення та усіх інших параметрів транспортного засобу. ТОВ «Воля», зі своєї сторони, надає увесь комплекс послуг для комфортного митного оформлення та усіх супутніх процесів.

Додатково, для здійснення купівлі на польській стороні, товариство Exstra Trans надає допомогу у отриманні польської візи (оформлення запрошення та допомога при отриманні у консульстві).

Після здійснення купівлі транспортного засобу, Exstra Trans надає допомогу із пошуком та доставкою усіх потрібних запасних частин для придбаних автомобілів, а також інші постсервісні послуги, в тому числі діагностика та ремонт.

Наші офіси (детальніша контактна інформація):
  • Львів-Малехів, вул. Нова, 20а
  • Львівська обл., м.Городок, вул.Львівська, 659а
  • Рівненська обл., м.Сарни, вул.17 Вересня, 21

Exstra Trans sp. z o. o.: ul. Rejtana 53A, 35-326 Rzeszow, Polska.
Телефон представника в Україні: 096 744 4460

Підготували: Ольга Шевців, Максим Шевців

Немає коментарів:

Дописати коментар