пʼятниця, 5 квітня 2013 р.

Ми у facebook

Ми у facebook


Переваги спілкування через соціальну мережу очевидні, хочемо лише наголосити на деяких важливих, на наш погляд, моментах.

Постійний розвиток. Співпраця з нашими клієнтами та постійна взаємодія у вирішенні питань різного характеру дозволяє розвиватись як нашим клієнтам так і нам. Завдяки цьому процесу ми можемо зрозуміти у якому саме напрямку рухатись і що потрібно для учасників ринку зовнішньоекономічних відносин.
Транснаціональність. Ми можемо легко спілкуватись, ділитись досвідом та започатковувати нові партнерські відносини не зважаючи на кордони та відстані.
Невпинна адаптація. Світ постійно змінюється. І чим далі – тим швидше. Соціальні мережі у даному контексті це хороший інструмент не тільки для контролю ситуації, а і для розуміння що буде далі, що саме є більш корисним до вивчення, куди буде рухатись ринок.
Інформація «з перших рук». Вам відоме поняття «поламаний телефон»? Саме нечітке розуміння понять, або викривлене уявлення про істинну суть питань так заважає нам у нашій діяльності. Ця проблема виникає внаслідок того, що в Інтернеті знаходиться дуже велика кількість неактуальної, старої та неправильної інформації. Ми часто натрапляємо на сторінки, які було створено на основі документів, що втратили чинність або змінені. Спілкуючись напряму із нашими спеціалістами можна отримати консультації в онлайн-режимі на основі діючих нормативних актів та практики.
Чому саме facebook? Він досконаліший за своїх конкурентів. Це дійсно якісна платформа для сучасного бізнес спілкування у світі. Бізнес структури активно розвивають свої сторінки саме у facebook. Топ-менеджери та акціонери практично усіх найбільших компаній постійно відстежують останні новини та події у цій мережі. Крім того, сама соціальна мережа постійно удосконалюється. Щодня з’являються нові корисні функції додатки.
Заходьте до нас на сторінку

Автор: Максим Шевців

Немає коментарів:

Дописати коментар